Mòdul fotovoltaic bifacial 720W

Mòdul fotovoltaic bifacial 720W

Cèl·lules solars: n-tipus HJT
Mides: 2384×1303×33mm
Interval de potència: 720-745 wp
Pes: 37,5 kg
Enviar la consulta
Descripció

Descripció dels productes

 

A mesura que els mercats energètics globals es desplacen cap a un LCOE (cost anivellat de l'energia) més baixMòdul fotovoltaic de la sèrie Hyper-ion bifacialdestaca com el cim de la tecnologia d'heterounió de tipus N-(HJT). Dissenyat per a centrals elèctriques a escala-utilitat i projectes comercials d'alt-rendiment, aquest mòdul combina una potència màxima de sortida de745 Wpamb una eficiència-líder del sector de24.0%.

 

Enginyeria d'alt rendiment-per al màxim rendiment

El model RSM132-8-720-745BHDG aprofita 132 cèl·lules HJT de mig tall per minimitzar la resistència interna i maximitzar l'absorció de la llum solar. A diferència dels mòduls PERC tradicionals, el nostremòdul fotovoltaic bifacialofereix un factor de bifacialitat de90%, que us permet capturar una energia important des de la part posterior-especialment en entorns amb alt albedo com ara sorra, grava o cobertes reflectants especialitzades.

PV Module

Per què triar els nostres mòduls bifacials HJT?

 

LCOE més baix i ROI més ràpid

En oferir una potència més alta per metre quadrat i una bifacialitat superior, la sèrie Hyper-ion redueix significativament els costos d'equilibri del sistema (BOS), inclosos el cablejat, els bastidors i l'ús del sòl. Això es tradueix en un retorn de la inversió més ràpid per als desenvolupadors solars a gran-escala.

 

Fiabilitat i durabilitat

L'estructura d'heterounió és naturalment resistent a la PID (Degradació potencial induïda) i la LID (Degradació induïda per la llum). Els nostres mòduls estan construïts per suportar estrès ambientals durs, recolzats per certificacions integrals de la indústria (IEC 61215/61730).

 

Integració perfecta

Tant si estàs dissenyant ungranja solar -utilitato aterrat comercial d'alta{0}}eficiència, aquests mòduls són compatibles amb les principals marques mundials d'inversors i sistemes de muntatge de seguiment, garantint un procés d'instal·lació fluid.

 

DADES ELÈCTRIQUES (STC)

Tipus de model RSM132-720-745BHDG
Potència nominal en watts-Pmàx (Wp) 720 725 730 735 740 745
Tensió de circuit obert-Voc(V) 50.18 50.26 50.33 50.4 50.47 50.54
Corrent de curtcircuit-Isc(A) 18.19 18.29 18.38 18.47 18.56 18.65
Tensió de potència màxima-Vmpp(V) 42.08 42.14 42.2 42.26 42.32 42.38
Corrent de potència màxima-Impp(A) 17.13 17.23 17.32 17.41 17.5 17.59
Eficiència del mòdul (%) * 23.2 23.3 23.5 23.7 23.8 24

STC: Irradiància 1000 W/m², temperatura cel·lular 25 graus, massa d'aire AM1.5 segons EN 60904-3.

Característiques elèctriques amb un 10% de guany de potència lateral posterior

Potència total equivalent -Pmàx (Wp) 792 798 803 809 814 820
Tensió de circuit obert-Voc(V) 50.18 50.26 50.33 50.4 50.47 50.54
Corrent de curtcircuit-Isc(A) 20.01 20.12 20.22 20.32 20.42 20.52
Tensió de potència màxima-Vmpp(V) 42.08 42.14 42.2 42.26 42.32 42.38
Corrent de potència màxima-Impp(A) 18.84 18.95 19.05 19.15 19.25 19.35
Guany de potència de la part posterior: el guany addicional de la part posterior en comparació amb la potència de la part davantera en la condició de prova estàndard. Depèn del muntatge (estructura, alçada, angle d'inclinació, etc.) i l'albedo del sòl.
 

Suport directe i logística global

 

Com a proveïdor especialitzat amb una forta presència al sud-est asiàtic i més enllà, oferim més que només maquinari. Oferim:

 

Solucions de sistema únic-:Des de mòduls HJT fins a emmagatzematge i muntatge coincidents.

Inventari localitzat:Preparat-per-enviar estoc als centres regionals clau per minimitzar els terminis de lliurament.

Consulta tècnica:Disseny detallat de cordes i càlculs de guany bifacial per al vostre lloc específic.

 

PMF

P: Què fa que els mòduls bifacials HJT (Heterojunction) siguin superiors a TOPCon o PERC?

R: La tecnologia HJT combina silici cristal·lí amb silici de pel·lícula fina-, oferint un coeficient de temperatura més baix i un factor de bifacialitat més alt (fins a un 90%). Això es tradueix en uns rendiments energètics significativament més elevats en climes càlids i un millor rendiment-de llum feble en comparació amb TOPCon o PERC.

P: Es valora l'eficiència del 24,0% a nivell de cèl·lula o a nivell de mòdul?

R: L'eficiència del 24,0% es refereix a l'eficiència del mòdul complet a STC (Condicions de prova estàndard), no només a l'eficiència de la cèl·lula. Això reflecteix la disposició avançada de tall de 132-mitja cel·la- i la interconnexió d'alta densitat.

P: Quin tipus de sistemes de muntatge es recomanen per a aquests mòduls bifacials?

R: Per maximitzar el rendiment-lateral posterior, recomanem rastrejadors d'un-eix o bastidor d'inclinació-fixa amb una distància al terra elevada (almenys 1 metre) i una ombra mínima dels rails de la part posterior del mòdul.

P: Quina és la taxa de degradació de l'energia durant 30 anys?

R: Garantim una degradació del primer-any inferior a l'1%, amb una degradació lineal anual d'aproximadament el 0,375%. Després de 30 anys, es garanteix que el mòdul mantindrà almenys el 88% de la seva potència nominal original.

P: Quin és el termini d'execució d'una comanda a escala-de serveis públics de 5 MW?

R: Per a les especificacions estàndard, el termini de lliurament sol ser de 4 a 6 setmanes des del dipòsit fins al port. Per a les regions on tenim estoc local, el lliurament pot ser tan ràpid com 7-10 dies.

 

 

Etiquetes populars: mòdul fotovoltaic bifacial 720w, fabricants de mòdul fotovoltaic bifacial 720w, proveïdors, fàbrica